Anti Aging Glowing Oil 218,00 ₺ + KDV

Glowing Oil içerisinde bulunan lüks ve egzotik yağların en büyük ortak özelliği; yoğun derecede Omega 6 ve 9 içermesidir. Squalane, Marula, Babchi ve Baobab yağları sayesinde cilt elastikiyeti artar, A Vitamini sayesinde kırışıklık ve ince çizgilerin görünümünü azalır, cilt bariyerinin bütünlüğü sağlanır. Cildiniz derinlemesine nemlenirken, ışıl ışıl parlar.

Açıklama

- Squalene: Cildimizin sebumunda doğal olarak bulunan bu madde, hücrelerin yenilenmesinde ve cildin canlı kalmasında büyük rol oynar. Bitki kökenli olan bu içerik sayesinde hücre ömrü uzar ve hücreler hızla çoğalır.

- Marula Yağı: Güney Afrika ve Madagaskar'ına özgü olan marula yağı içerisinde bulunan yüksek antioksidan sayesinde düzenli kullanımda ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltır. Cilt parlamaya başlar.

- Babchi Yağı: Doğal Retinol olarak bilinen Babchi yağı sayesinde cilt renginiz açılır, lekeleriniz azalır ve cildiniz daha diri, daha parlak görünmeye başlar.

- Baobab Yağı: A,D,E ve F vitaminlerinin bol olduğu Baobab yağı sayesinde cilt yapılanması hızlanır. Cilt serbest radikallerle savaşarak, yaşlanmayı yavaşlatır.

Kullanımı: Temiz cilde 2-3 damla ile ürünü yüzünüze yediriniz. Akşam kullanın. Retinol (vitamin A) güneşte ciltte hassasiyet oluşturabilir. 

İçerikler: Neossance Squalane, Sclerocaryabirrea (Marula) Seed Oil, Baobab Oil, Babchi Oil, Marajuca Oil, Niacinamide (B3), Retinyl Palmitate (Vitamin A)

Not: Araştırmalar A Vitamini'nin hamilelik döneminde kullanılmamasını tavsiye etmektedir. Lütfen doktorunuza danışınız.

 

50mL

BİZDEN HABERDAR OLUN

GÖNDERİM BÖLGELERİ
İstanbul
Beşiktaş, Sarıyer, Kağıthane, Şişli, Beyoğlu, Eyüp, Bakırköy, Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Ataşehir
Çiçeklerimizin Misk tazeliğinde size ulaşması için gönderim ağımızı genişletmeye devam ediyoruz.
© MİSK. POWERED BY NOPCOMMERCE TÜM HAKLARI SAKLIDIR